Korporatīvie pasākumi

Lauku kūrorta teritorija var uzņemt līdz 500 cilvēkiem.  Rezervējot visu teritoriju jūsu pasākumam, varēsiet doties izbraucienā ar kvadracikliem, pievarēt šķēršļu trasi ar 3 trošu nobraucieniem, pārbaudīt komandas garu lāzertaga spēlē un izmēģināt prasmes veikparkā un uz SUP dēļa. Tāpat teritorijā pieejams disku golfs, volejbola laukums, basketbola grozs un futbola vārti jūsu aktivitātēm.

Ja ar to vēl nav gana, teritorija ir pietiekoši plaša, lai organizētu arī papildus aktivitātes – tam ieteiksim kādu no mūsu uzticamajiem partneriem. Teritorijas centrā atradīsiet skatuvi, kam nodrošinām arī skaņas tehniku – tātad visas dienas garumā iespējams atskaņot mūziku vai pat pieaicināt jums tīkamus mūziķus. Pieejams arī radio mikrofons uzrunu veikšanai un aktivitāšu vadīšanai.

Piedāvājam arī ēdināšanas pakalpojumus, jo paēdis cilvēks taču ir laimīgāks. Un aktivitātēm kā nekā nepieciešamas enerģijas rezerves. Ideālo ēdienkarti jums palīdzēs sastādīt mūsu RUDZROG`krogs.

Ja plānojat kārtīgus divu dienu sporta svētkus, izmitināšanu Viesu Mājā un Bungalo namiņos varam nodrošināt 58 cilvēkiem, bet pārējiem piedāvāt telšu vietas.

Kopējās izmaksas veidos:

- teritorijas īre

- ēdināšana (pēc jūsu vēlmēm)

- nakšņošana (pēc jūsu vēlmēm)

Un papildus aktivitātes, ja tādas vēlēsieties.

Protams, iespējams rezervēt tikai konkrētas aktivitātes, bet tad jārēķinās, ka teritorija būs pieejama arī citiem viesiem.

Tālrunis uzziņām un rezervācijām: +371 29399379

Pieteikuma forma

Ja vēlies rezervēt Lauku Kūrortu uzņēmuma pasākumam vai precizēt interesējošos jautājumus, to vari izdarīt arī aizpildot šo formu. Centīsiemies atbildēt pāris darba dienu laikā.