Veikbords un SUP dēļi

Lauku Kūrorta veikparks ir īpaši piemērots iesācējiem, kuri vēlas spert savus pirmos soļus veikbordā. Virs dīķa ir izveidota 9m augsta konstrukcija, kura aprīkota ar speciālu elektromotoru, ar kura palīdzību braucēji pārvietojas turp un atpakaļ. Arī pieredzējuši veikbordisti ir atzinuši šo veikparku par labu esam, jo tajā iespējams veikt lielas amplitūdas trikus uz ūdens. Mierīgākai ūdens prieku baudīšanai ir iespējams iznomāt SUP dēļus.

Veikparks izmantojams gada siltajā sezonā t.i. aptuveni no maija līdz pat septembra beigām.

Nedaudz vēstures: 5 gadi no sapņa līdz reālam rezultātam – tieši tik ilgs laiks bija nepieciešams, lai Lauku Kūrorta teritorijā izveidotu veikparku. Pateicoties ES fondu atbalstam parks tika izveidots 2017.gada vēlā rudenī. Laiks jau bija ziemīgi auksts, un pirmie testi tika veikti jau uz ledus un ar snovborda dēli. Pirmie reālie braucieni tika veiktu 2018.gada pavasarī.

Lauku Kūrorts piedāvā arī izmitināšanas un ēdināšanas pakalpojumus. ~10ha plašajā teritorijā atradīsiet arī citas atpūtas iespējas: disku golfu, lāzertagu, šķēršļu trasi un trošu nobraucienus, kvadraciklu safari, kā arī pludmales volejbola laukumu, basketbola grozu, vietu minifutbola mačam, koncertam un kārtīgai zaļumballei.

Pieejamība, cenas, rezervācijas: +371 2004 1254