Veikbords Fun Wave

Veikparka sapņa īstenošana no idejas līdz reālam rezultātam ilga 5 gadus. Pateicoties Eiropas fondu atbalstam, sapnis tika realizēts 2017. gadā, vēlā rudenī. Par cik laiks bija jau ziemīgi auksts, visus testus nācās veikt jau uz ledus un ar snovbordu :) Testēšana veiksmīgi izdevās un veikbords pierādīja savu lietderību arī ziemas apstākļos. Pirmos īstos braucienus veicām jau 2018. gada pavasarī. 9m augstā konstrukcija pierādīja sevi gan iesācējiem, gan arī pieredzējušiem veikbordistiem, ļaujot izpildīt trikus uz ūdens ar lielu amplitūdu. Mēs sevi pozicionējam kā iesācēju parku, kur topošie veikbordisti saņem induviduālu pieeju veikborda apmacībās. Priecājamies par visiem, kuri uzdrošinās spert pirmos soļus veikbordā.

Īsi par pašu kabeļu veikbordu:

Veikošana aiz troses, nevis aiz laivas. Pāri dīķim atrodas divi stabi, starp kuriem ir novilkta trose un speciāls elektromotors velk braucējs turp un atpakaļ. Galā, veicot loku ap boju neapstājoties, mainās virziens.


Vasarā pie mums notika pirmais veikborda karnevāls, kur piedalījās 4 dalībnieki. Nākamais veikborda karnevāls notiks jau 2019. gada vasarā. Informācija sekos!

Cenas:
Veikbords 1h = 30eur ; 1/2 h= 20eur

SUP dēļu noma 1h = 5eur


Informācijai un rezervācijām Tel:+371 27264641