Šķēršļu trase un trošu nobrauciens

Lauku Kūrorta apkārtnē nebija tādu koku, kuri būtu piemēroti, lai tajos iebūvētu šķēršļu trasi, tāpēc tika izveidota koka stabu konstrukcija ar trasi, kurā tika iestrādāti dažādas sarežģītības pakāpes šķēršļi. Trase ir 9m augsta, divos līmeņos un tajā izvietoti 20 dažādas sarežģītības šķēršļi.

Neatkarīgi no tā, vai trase ir pieveikta, vai nav - Lauku Kūrorts piedāvā iespēju izbaudīt trošu nobraucienu. Kopumā ir trīs nobraucieni-150m, 150m un 100m gari un tie visi iet pāri lielajam Lauku Kūrorta dīķim.

Gan šķēršļu trase, gan trošu nobraucieni lieliski der gan skolēnu grupām, gan pieaugušiem cilvēkiem. Ierobežojums, kas jāņem vērā – atrakcijas izmantotājam jābūt vismaz 1.50m garam.

Tāpat jāņem vērā, ka trase izmantojama tikai tad, ja ir piemēroti laikapstākļi t.i. gaisa temperatūra ir pietiekami augsta un nelīst pārāk spēcīgs lietus. Aptuveni tas ir no aprīļa vidus līdz pat septembra mēneša izskaņai.

Lauku Kūrorts piedāvā arī izmitināšanas un ēdināšanas pakalpojumus. ~10ha plašajā teritorijā atradīsiet arī citas atpūtas iespējas: disku golfu, lāzertagu, veikbordu, SUP dēļu nomu, kvadraciklu safari, kā arī pludmales volejbola laukumu, basketbola grozu, vietu minifutbola mačam, koncertam un kārtīgai zaļumballei.

Pieejamība, rezervācijas: +371 26446670

Cena 10eur par personu