Lāzertags Plāns B

Lāzertags bija mūsu pirmā aktīvā izklaide. Atvērām to 2016. gada vasarā uzreiz ar diviem aprīkotiem laukumiem - āra laukumu (auto kapsēta) un laukumu zem jumta (pamestā pilsēta - var spēlēt jebkādos laika apstākļos). No lāzertāga atvēršanas brīža esam uzkrājuši lielu spēļu organizēšanas pieredzi - gan mazo spēļu organizēšanā (no 6 spēlētajiem) gan lielo spēļu organizēšanā, kurās piedalījušies vairāk kā 60 dalībnieki. Mūsu teritorija un laukumu reljefs tām ir lieliski piemēroti.

Brauc pie mums un pavadi laiku svaigā gaisā, ģimenes vai draugu kompānijā, saņem pozitīvas emocijas un kārtīgu adrenalīna devu, spēlējot augsti tehnoloģisko spēli reālā laikā un vietā! 

Laser tag – lāzera cīņas - ir visiem tik labi zināmā peintbola analogs, bet atšķirīgs ar to, ka Laser tag spēlē spēlētājus-pretiniekus “neitralizē” ar drošiem un nekaitīgiem lāzera šāvieniem no lāzerieroča, bet spēlētāja “neitralizācija” notiek, kad nostrādā speciāli sensori, kuri ir nostiprināti uz spēlētāja apsaites. Sensori reģistrē pretinieka lāzerieroča raidīto staru, kas nozīmē - process ir nesāpīgs. Nav krāsu bumbiņu, sāpīgu sitienu un zilumu. Šī koncepcija padara Laser tag pieejamu ne tikai vīriešiem, bet arī sievietēm un bērniem.

Cenas


 Informācijai un rezervācijām
Tel:+371 26446670 .