Kvadracikli

Daudzas lietas notiek tieši tad, kad tām jānotiek! Ideja par kvadraciklu trasi galvās dzīvoja sen, bet visu laiku pietrūka maģiskā knipja, lai to realizētu līdz galam. Taču 2020.gada rudenī Lauku Kūrorta teritorijā beidzot tapa divas trases kvadraciklu rūcināšanai. Sākām ar vienu bērnu bagiju un vienu pieaugušo kvadraciklu, bet dotajā brīdī mūsu kvadraciklu parks izaudzis līdz 6 vienībām - mums ir 4 pieaugušo, 1 pusaudžu, 1 bērnu kvadracikls un  - tas nozīmē, ka iespēja dabūt savu adrenalīna devu ir gandrīz visa vecuma un jebkura izmēra cilvēkam.  Lai brauktu ar kvadraciklu nav nepieciešama iepriekšēja pieredze, mūsu instruktori visu pastāstīs, parādīs un paskaidros.

Kvadraciklu braucieni pieejami cauru gadu, ja vien laikapstākļi tam ir labvēlīgi.  Vēlams ņemt līdzi maiņas drēbes un apavus. No savas puses nodrošinām ar aizsargķiveri, bet izteikti dubļainā laikā izsniegsim arī kombinezonu. 

Brauciens notiek pa pļavām un mežiem, un ilgst aptuveni 20 minūtes atkarībā no braucēja prasmēm. Braucot divatā, par otru personu (vecāku par 7 gadiem) piemaksa - 5 EUR. Bērni līdz 7 gadu vecumam var pievienoties braucienam pa pļavām un mežiem bez maksas braucot divatā uz viena kvadracikla. 

Lūgums ierasties vismaz 15 minūtes pirms brauciena, lai izietu instruktāžu!

Pieejamība, cenas, rezervācijas:

ŠEIT

Informācijai: +371 26446670