Kvadraciklu safari

Lai brauktu ar kvadraciklu, nav nepieciešama iepriekšēja pieredze, jo mūsu instruktors visu pastāstīs, parādīs un paskaidros. Tāpat instruktors ar jums kopā dosies trasē, lai brauciens pa tuvējām pļavām un mežiem būtu maksimāli baudāms un drošs. Brauciens ilgst ~25 minūtes atkarībā no braucēja prasmēm. Kvadraciklu safari pieejami cauru gadu, ja vien laikapstākļi tam ir labvēlīgi. No savas puses nodrošinām obligāto braucēja aizsargķiveri, bet ir vēlams paņemt līdzi maiņas drēbes un apavus. Kvadracikli ir gana lieli, tāpēc to var stūrēt gan viena persona, gan ņemt otru kā pasažieri. Braucot divatā, piemaksa par otru personu (vecāku par 7 gadiem) - 5eur. Bērni līdz 7 gadu vecumam var pievienoties braucienam bez maksas.

Lai izietu obligāto iznstruktāžu, jāierodas 15 minūtes pirms sarunātā brauciena.

Nedaudz vēstures: daudzas lietas notiek tieši tad, kad tām jānotiek – īstajā laikā un vietā. Ideja par kvadraciklu nomu bija dzimusi sen, bet visu laiku pietrūka īstā grūdiena, lai tas tiktu realizēts. Taču 2020.gada rudenī Lauku Kūrorta teritorijā tapa uzreiz divas kvadraciklu trases. Sākotnējais autoparks sastāvēja no viena bērnu bagija un viena pieaugušo kvadracikla, bet nu jau viesu rīcībā ir 5 pieaugušo kvadracikli. 2022.gadā nedaudz mainījās arī šīs aktivitātes koncepts un tagad braucieni notiek nevis trasēs, bet gan pa apkārtnes mežiem un pļavām.

Lauku Kūrorts piedāvā arī izmitināšanas un ēdināšanas pakalpojumus. ~10ha plašajā teritorijā atradīsiet arī citas atpūtas iespējas: disku golfu, lāzertagu, veikbordu, SUP dēļu nomu, šķēršļu trasi un trošu nobraucienus, kā arī pludmales volejbola laukumu, basketbola grozu, vietu minifutbola mačam, koncertam un kārtīgai zaļumballei.

Pieejamība, cenas, rezervācijas:

ŠEIT

Informācijai: +371 2004 1254