Lielā viesu māja

Lauku Kūrorta Viesu māja būs īpaši piemērota, lai izmitinātu kuplāku kompāniju, organizētu dažādas nometnes vai rīkotu svinības. Mājas pirmajā un otrajā stāvā izvietotas kopumā 30 gultasvietas, bet svinību zālē ērti satilps līdz pat 40-50 personām. Katrā ēkas stāvā izvietotas labierīcības un dušas. Tāpat viesu mājai ir virtuve, plaša terase, pie mājas atrodas bērnu laukums un bruģēts auto stāvlaukums. Vasaras sezonā iespējams izmantot arī āra lapeni un par papildu samaksu arī lielo Svinību halli.

Viesu mājā ciemiņus uzņemam visu gadu, un cenā ietilpst gan gultasveļa, gan dvieļi. Par atsevišķu samaksu iespējams noīrēt traukus svinību galdam.

Lauku Kūrorta plašajā teritorijā pieejamas arī dažādas aktivitātes: lāzertags, kvadraciklu safari, disku golfs, šķēršļu trase un trošu nobraucieni, veikbords, SUP dēļu noma, pludmales volejbola laukums, basketbola grozs un dīķis peldēm. Tāpat te iespējams uzrīkot kārtīgu zaļumballi vai koncertu, jo mums ir gan skatuve, gan skaņas un gaismas aparatūra. Ēdināšanas pakalpojumus sezonāli nodrošina RUDZROG’krogs.

Nedaudz vēstures: Viesu māja bija pirmā ēka, kura tika uzbūvēta, un no tās sākās Lauku Kūrorta attīstības ceļš. Savus pirmos viesus uzņēmām 2014.gadā un pavisam drīz tajā tika svinētas pirmās kāzas. Kopš tā laika Viesu mājā organizēti dažādi lielāki un mazāki pasākumi – pilngadības ballītes un kāzas, nometnes un semināri, radu saieti un bijušo skolas biedru salidojumi.


Virtuālā tūre Viesu mājai un Svinību hallei

CENAS:

400 eur

Iebraukšana 16:00 izbraukšana līdz nākamās dienas 12:00
Tālrunis uzziņām un rezervācijām: +371 29399379ZVANĪT

Pieteikuma forma

Ja vēlies rezervēt Lielo viesu māju vai precizēt interesējošos jautājumus, to vari izdarīt arī aizpildot šo formu. Centīsiemies atbildēt pāris darba dienu laikā.