Kalna Namiņš ar pirti

Kalna namiņš ar pirti un ūdens baļļu ir neliels un plašs vienlaikus – nakšņošana iespējama līdz 4 personām, bet pirtī ar panorāmas skatu uz apkārtni viegli satilps līdz pat 10 personām. Uz plašās terases iespējams uzrīkot pat nelielu ballīti. Namiņa virtuvē atradīsiet traukus, nelielu ledusskapi, ūdens vārāmo krūzi un plītiņu, bet uz terases pieejams arī grils. Kalna namiņa “komplekss” sastāv no divām blakus stāvošām telpām – vienā ir nakšņošanas telpa, labierīcības un virtuves zona, bet otrā – pirts un duša. Ūdens baļļa ir novietota vien pāris soļu attālumā no pirts.

Kalna namiņā viesus uzņemam visu gadu. Cenā ietilpst gultasveļa, dvieļi, malka pirts un baļļas iekurināšanai.

Lauku Kūrorta plašajā teritorijā pieejamas arī dažādas aktivitātes: lāzertags, kvadraciklu safari, disku golfs, šķēršļu trase un trošu nobraucieni, veikbords, SUP dēļu noma, pludmales volejbola laukums, basketbola grozs un dīķis peldēm. Tāpat te iespējams uzrīkot kārtīgu zaļumballi vai koncertu, jo mums ir gan skatuve, gan skaņas un gaismas aparatūra. Ēdināšanas pakalpojumus sezonāli nodrošina RUDZROG’krogs.

Nedaudz vēstures: sākotnējā ideja bija uzbūvēt ekskluzīvu pirti ar baseinu pašā vidū, bet, kad sākām realizēt projektu, tad sapratām, ka vēlmi nebūs iespējams tehniski realizēt. Baseinam paredzēto bedri aizbērām ciet un uzbūvējām atsevišķu pirts ēku. Tāpat šī vieta sākotnēji tapa kā atpūtas vieta lielākām kompānijām, bet laika gaitā sapratām, ka daudz vērtīgāk būs, ja Kalna namiņš tiks nedaudz pārbūvēts un piedāvāsim arī nakšņošanas iespējas.

Virtuālā tūre Kalna namiņam

Cenas: 

Kalna namiņš kopā ar pirti un baļļu  175 EUR  piektdienās, sestdienās un svētku dienās  / 140 EUR  no svētdienas līdz ceturtdienai (izņemot svētku dienas)

Iebraukšana no 16:00; izbraukšana līdz 12:00

Tālrunis uzziņām un rezervācijām: +371 29399379
ZVANĪT

Pieteikuma forma

Ja vēlies rezervēt Kalna namiņu vai precizēt interesējošos jautājumus, to vari izdarīt arī aizpildot šo formu. Centīsiemies atbildēt pāris darba dienu laikā.