Bungalo namiņi

Lauku Kūrorta Bungalo būs ideāli piemēroti kuplākām ģimenēm un nelielām radu, draugu vai darbabiedru kompānijām. Katrā no trijiem Bungalo var nakšņot līdz pat 8 personām - gultasvietas izvietotas divās atsevišķās telpās un katrā no tām ir 4 gultas. Tāpat katrā no Bungalo ir kopēja atpūtas telpa ar virtuves zonu, labierīcības, duša, terase, zaļā zona un izeja uz mazo dīķi. Virtuvē atradīsiet traukus, ūdens vārāmo krūzi, mini ledusskapi un plītiņu, bet uz terases pieejams grils. Namiņi viens no otra atdalīti ar zemes valni, tāpēc atpūtu var baudīt, neuztraucoties par svešām acīm.

Bungalo namiņos viesus uzņemam aptuveni no maija sākuma līdz septembra izskaņai. Cenā ietilpst gultasveļa un dvieļi.

Lauku Kūrorta plašajā teritorijā pieejamas arī dažādas aktivitātes: lāzertags, kvadraciklu safari, disku golfs, šķēršļu trase un trošu nobraucieni, veikbords, SUP dēļu noma, pludmales volejbola laukums, basketbola grozs un dīķis peldēm. Tāpat te iespējams uzrīkot kārtīgu zaļumballi vai koncertu, jo mums ir gan skatuve, gan skaņas un gaismas aparatūra. Ēdināšanas pakalpojumus sezonāli nodrošina RUDZROG’krogs.


Virtuālā tūre Bungalo namiņam

Cenas

  • 1/2 mājas / 4 gultasvietas ( viena istaba, tualete, duša, atpūtas telpa) 70eur + 12% PVN 
  • Viss Bungalo / 8 gultasvietas 120eur + 12% PVN

Iebrauksana no 16:00 izbraukšana līdz 12:00

Tālrunis uzziņām un rezervācijām: +371 29399379
ZVANĪT

Pieteikuma forma

Ja vēlies rezervēt kādu no Bungalo namiņiem vai precizēt interesējošos jautājumus, to vari izdarīt arī aizpildot šo formu. Centīsiemies atbildēt pāris darba dienu laikā.