Lielā Atpūtas māja

Ar Atpūtas māju sākās Lauku Kūrorta attīstības ceļš. Savus pirmos viesus Atpūtas māja uzņēma 2014. gadā un īsi pēc tam jau oirmās lielās svinības - draugu kāzas. Kopš tā laika Atpūtas mājā organizēti ļoti daudzi un dažādi pasākumi - kāzu svinības, dzimšanas dienas, korporatīvie pasākumi, nometnes un citi mūsu viesu dzīvē svarīgi notikumi. Lielākais pagodinājums un novērtējums priekš mums - redzēt, ka mūsu viesi atgriežas! Par to vēlamies sirsnīgi pateikties!

Atpūtas mājā atrodas svinību zāle, kurā varam uzņemt līdz 40 viesiem, virtuve, kas aprīkota ar visu nepieciešamo virtuves inventāru, 30 gultas vietas, 11 istabas, 4 tualetes, 3 dušas, liela terase 1. un 2. ēkas stāvā, bruģēts laukums, bērnu spēļu laukums, auto stāvlaukums. Vasarā iespējams peldēties dīķī.

Cenā iekļauta arī gultasveļa un dvieļi. 

Atpūtas mājā viesus uzņemam visu cauru gadu.

Virtuālā tūre Atpūtas mājai un Svinību hallei

CENAS:

70eur -360eur

Iebraukšana 16:00 izbraukšana līdz nākamās dienas 12:00
Informācijai un rezervācijām Tel: +371 29399379
ZVANĪT

Ievadi formas virsrakstu

Šeit vari ievadīt informāciju, kas jāņem vērā, aizpildot šo formu. Lai rediģētu pašu formu, spied lielo pogu lapas pašā apakšā. Aizpildīto formu datu tiks nosūtīti uz Tavu e-pastu (ja esi to apstiprinājis), kā arī saglabāti Tavā kontā pie formas datiem.Dolor sit amet

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.