7.maijā

SHOTA ADAMASHVILI


Maijs ir labs mēnesis, lai pasludinātu siltā laika, saules un ballīšu laiku par atvērtu! Gaidām visus mūsu draugus 7. maijā uz kopābūšanu un Shota Adamashvili koncerta baudīšanu!
Shota, kantrī mūziķis no Gruzijas, jau atkārtoti, ciemosies Lauku Kūrortā. 2021. gadā, savas Baltijas tūres ietvaros viņš iegriezās arī pie mums un kļuva par daļu no festivāla Stīga unplugged/izštepselēts.
Šogad Shota turpinās ceļot pa Latviju, lai priecētu klausītājus ar pavisam īstu un autentisku kantrī skanējumu.

Viņa autentiskā amerikāņu country mūzikas izpildīšanas maniere pārsteigusi daudzus. Šota Adamašvili ir dzimis un audzis mazā Gruzijas pilsētiņā Bolnisi. Viņš pat neuzdrošinājās sapņot par mūziķa karjeru un došanos otrpus okeānam. Tagad, pēc dalības vairākos Gruzijas TV šovos, vietējos un starptautiska mēroga festivālos, Šota Adamašvili cer reiz nokļūt kantrī mūzikas mekā Nešvilā, Tenesī štatā, ASV. Kā pats saka, viņš, iespējams, ir vienīgais kantrī mūzikas izpildītājs visā Gruzijā, jo tur šis žanrs nav īpaši populārs. Šota Adamašvili Latvijā viesosies no 4.maija un ir iecerējis iepazīt mūsu zemi, uzstājoties vairākās pilsētas, izpildot gan paša sacerētas, gan labi pazīstamas populārās mūzikas dziesmas country stilā.

Tiekamies!