RUDZROG'KROGS

RUDZROG’krogs ir Lauku Kūrorta “uzpildes stacija”, kur izsalkušie var uzpildīt savus tukšos vēderus un izslāpušie atveldzēties. Šī ir vieta ar pavisam īpašu un pozitīvu auru. Tā ir vieta, kur galdā tiek celti gardi ēdieni, glāzēs tiek pildīti spirdzinoši dzērieni un interjerā dažādas vecas lietas iegūst jaunu dzīvi. Atvērts sezonāli, taču visu cauru gadu šeit iespējams svinēt savus svētkus, rīkot lielākas un mazākas ballītes, vadīt dažādas meistarklases un organizēt citus pasākumus. Mūsu foršie pavāri un bārmeņi parūpēsies, lai galdi lūst un kausi pildās. Vasarā krodziņa pozitīvo gaisotni, iespējams, nesteidzoties baudīt arī uz plašās terases.

Aktuālā informācija atrodama Facebook - https://www.facebook.com/rudzrogkrogs. Tālrunis rezervācijām un uzziņām: 26446670.

Nedaudz vēstures:

2017.gadā Lauku Kūrortā notika vasaras festivāls Be Fest un šī festivāla ietvaros, tad arī tapa pirmais improvizētais bāriņš, bet jau nākamajā gadā tika oficiāli atklātas bāra telpas un bārs arī ieguva savu nosaukumu “Be Fest Bar”. Laikam ejot, attīstoties, transformējoties, trenējot “muskuļus” esam izauguši līdz RUDZROG’krogam – vietai, kura spēj iepriecināt mazas kompānijas un tiek galā ar ēdināšanu lielajos, organizētajos pasākumos.

  RUDZROG'krogs virtuālā tūre

Tālrunis informācijai un rezervācijām: 28489305